KONST / Litografier / Färglitografi 14886050

nr 1488 6050

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Barn vid piano. Signerad, färglitografi, daterad -84. Numrerad 2/160. Bildmått: 21x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:48:49

2/9 09:17:47 1      Vinnande bud